Київ, ул. Саксаганського 38-б

10 причин чому варто скористатися послугами рекрутингового агентства


Переважно в питанні рекрутингу компанії слідують єдиному шаблону — найняти HR-менеджера, поставити йому завдання знайти людей на потрібну посаду і чекати поки така людина з’явиться. І хоча подібний підхід використовується всюди, не можна сказати, що він завжди приносить бажаний результат. У бізнесу формується залежність від успіхів HR-менеджера, у бізнесу немає впевненості, що HR-фахівці зможуть закрити бажану посаду в зазначений термін або будуть замотивовані зробити це максимально якісно. Крім того, ніхто не скасовує суб’єктивність вибору кандидата, технічну підкованість рекрутера і банальну втому.

Щоб підвищити шанси закриття посади в термін або знаходження відповідного кандидата, компанії звертаються до послуг рекрутингових агентств. Послуги рекрутингового агентства Jobnet передбачають об’єктивність у виборі кандидата шляхом залучення декількох фахівців одночасно, а також внаслідок використання широкого спектра інструментів для підбору персоналу. Але це не єдина перевага залучення рекрутингових агентств для закриття вакансії. Ось 7 причин, чому роботодавці звертаються до послуг Jobnet.

1. Швидкий доступ до великої бази кандидатів

Доручаючи пошук співробітників професіоналам з рекрутингового агентства, Ви отримуєте доступ до великої бази кандидатів. Багато висококваліфікованих фахівців та керівників не розміщують власні резюме у відкритому доступі, а направляють їх адресно на бажану посаду або в агентство з підбору персоналу, щоб знайти посаду, яка відповідає їх досвіду. Тому деякі з цих баз є ексклюзивними та включають фахівців, яких складно знайти, використовуючи звичайні інструменти HR-менеджерів.

Якщо ж Вас цікавлять вузькопрофільні фахівці та професіонали з унікальним досвідом роботи, то рекрутери Jobnet проведуть необхідне дослідження ринку й оперативно нададуть Вам списки кандидатів, використовуючи просунуті методики пошуку персоналу і хедхантинга. Рекрутери Jobnet не чекають поки кандидат відгукнеться на вакансію, а відразу починають телефонувати потенційним кандидатам для підбору найкращого фахівця на зазначену посаду.

2. Економія часу співробітників, можливість концентруватися на інших завданнях

Важливо відзначити, що не у кожної компанії є можливості та ресурси тримати у себе штатних HR-фахівців, які будуть постійно займатися підбором персоналу. Наприклад, серед малих підприємств поширена практика, коли власник сам займається підбором співробітників. Даний процес забирає багато часу і сил, а також відволікає від розвитку самого бізнесу.

Передача рекрутинговому агентству завдань по підбору персоналу або закриттю окремо взятої вакансії дозволяє заощадити час і розв’язати проблему підбору персоналу одночасно. Щоб отримати крутого фахівця, досить максимально конкретно сформувати запит на пошук в рекрутинговому агентстві Jobnet, а потім займатися своїми справами.

Для бізнесу, у якого є власний відділ рекрутингу, послуги стороннього агентства також корисні тим, що ви отримуєте погляд зі сторони і можете прискорити процес закриття гарячої вакансії.

3. Нижча вартість пошуку потенційного кандидата

Хоча питання ціни завжди є індивідуальним і залежить від ситуації на ринку або специфікації окремої посади, існує ряд економічних переваг у використанні послуг рекрутингового агентства.

Більшість думає, що дешевше найняти свого рекрутера. Але як показує практика — це далеко не так, адже необхідні також інструменти для пошуку. Розміщення вакансії та підтримання її релевантності справа не з дешевих. І таких вакансій може бути не одна і не дві. Якщо є необхідність в активному пошуку, то можна отримати доступ до відкритих баз кандидатів на сайтах з пошуку роботи, що також є недешевою послугою.

Крім власної бази, рекрутингове агентство Jobnet має необмежений доступ до відкритих баз кандидатів, що дозволяє знизити витрати бізнесу на базовий рекрутинг. Крім того, рекрутингове агентство проводить власний аналіз ринку для підбору відповідних кандидатів за допомогою методик Executive Search і нетворкінгу, які можуть бути недоступні бізнесу.

4. Націленість на підбір «довгострокового» співробітника

Ваш рекрутер є невіднятною частиною вашої команди. Він розуміє, що пошук співробітників є його основним завданням. Однак, наймані HR-фахівці іноді нехтують тим, що вони повинні знайти «довгострокового» працівника, який не піде через пару тижнів або місяців. Якщо ж це трапиться, то процес пошуку кандидата просто запуститися знову.

Натомість компанія Jobnet надає гарантію по заміні співробітника. Це означає, що рекрутингове агентство зацікавлене лише в тому, щоб замовник отримав «довгострокового» співробітника, який буде працювати в його компанії максимально довго. Якщо для звичайного HR-фахівця заміна співробітника є робочою рутиною, то для рекрутингового агентства — це фінансові втрати. Саме тому рекрутингове агентство націлене на надійний результат і знаходження найкращих кандидатів.

5. Відсутність ефекту втоми у рекрутера

Дуже часто, якщо рекрутер стикається з вакансією, яку довго не виходить закрити, то він втрачає впевненість, що знайти співробітника з необхідними навичками та досвідом здається можливим. В результаті знижуються вимоги до кандидата і метою стає не пошук відповідного співробітника, а закриття вакансії будь-яким кандидатом, який є зараз. Подібна ситуація може статися як з новачками, так і з досвідченим рекрутером.

Рекрутингове агентство Jobnet гарантує закриття кожної вакансії та знаходження фахівця, який максимально наближений до портрета необхідного співробітника, складеного роботодавцем.

6. Конфіденційність при закритті бажаної посади

Якщо ваші «колеги по галузі» дізнаються, що ви в відкриту переманює їх співробітників, то репутаційних і ділових втрат вам не уникнути. Для того, щоб отримати у свою команду висококваліфікованого фахівця і переманити його у конкурентів якнайкраще підійдуть послуги професійних рекрутингових компаній, у яких є послуги Executive Search і хедхантинг.

Всі ризики лягають на плечі агентства. Рекрутингова компанія, дотримуючись угоди про конфіденційність, буде посилатися на свої контакти як в рекламі вакансії, так і на первинних інтерв’ю з претендентами. Роботодавець збереже інкогніто, а значить і свою репутацію.

7. Додаткові послуги, які компанія не може забезпечити самостійно

Фахівці рекрутингової компанії Jobnet постійно вивчають нові технології пошуку та оцінки кандидатів, які дозволяють найкращим чином вивчити компетенції фахівця.

Так, наприклад, крім послуг з пошуку фахівця, рекрутингове агентство Jobnet надає додаткові послуги, які дозволяють відсівати невідповідних кандидатів. Рекрутингова компанія може провести всі види перевірок кандидата, якщо того вимагає замовник: поліграф, перевірка рекомендацій, тестування професійних навичок, складання психологічного портрета користувача тощо.

8. Погляд з боку і об’єктивний аналіз

Попри те, що наявності власного HR-відділу в компанії дає багато переваг, може існувати як мінімум ще один істотний недолік — упередженість. В HR-відділі через певний час спільної роботи можуть сформуватися думки і стереотипи щодо того, як потрібно оцінювати кандидатів. Це може зробити оцінку досить суб’єктивною, що призведе до зниження якості найманих співробітників або швидкості найму персоналу.

Послуги рекрутингової компанії можуть додати об’єктивності в оцінці кандидата, оскільки при підборі персоналу оцінюються лише професійні якості, які відповідають бажаному портрету потенційного співробітника. Користуючись послугами рекрутингового агентства, ви отримуєте об’єктивну оцінку кандидата.

9. Наявність послуг з підбору керівництва

Підбір керівництва — це досить складне завдання для штатного HR-фахівця, бо в першу чергу він може оцінювати те, наскільки комфортно працювати з кандидатом, а не його професійні навички. І в деяких випадках це може негативно позначитися на компанії, оскільки можуть відсіюватися хоч і компетентні, але «незручні» кандидати.

Рекрутингове агентство підбирає людей на посаду керівника, в першу чергу спираючись на навички та досвід кандидата, а не на те яким «другом» він може стати.

До того ж, при підборі керівництва використовуються окремі методики, які націлені на висококваліфікованих співробітників. В результаті ви отримуєте професіонала, який повною мірою відповідає вимогам без упередженого ставлення при оцінці кандидата.

10. Можливість паралельного рекрутингу

Залучення відразу декількох HR-фахівців для закриття однієї вакансії рідко є необхідністю, але часто стає проблемою через те, що у кожного рекрутера можуть бути свої особисті критерії оцінки кандидата. Внаслідок чого перегляд резюме декількома фахівцями може привести до вкрай неефективного витрачання ресурсів компанії.

У рекрутингових агентствах застосовуються стандартизовані методики паралельного рекрутингу для більш ефективного розподілу джерел пошуку і взаємодії, в результаті чого може збільшитися швидкість закриття вакансії. Користуючись послугами рекрутингової компанії, ви отримуєте організований процес підбору персоналу згідно з перевіреною методології.

Замовити дзвінок