Київ, ул. Саксаганського 38-б

IT-рекрутингПідбір технічних кандидатів відбувається за допомогою технічного рекрутера, який чудово розуміє сферу IT, завдяки чому можна більш реально оцінити компетентність кандидата, його навички та досвід роботи. При необхідності кандидати можуть проходити багаторівневе тестування та інтерв’ювання для перевірки рівня hard skills і виявлення необхідним замовником soft skills.

Ми займаємося підбором IT-фахівців за такими позиціями:

  • Developer (Java, PHP, Front End, C ++, JS, etc.);
  • QA Tester;
  • Data Science;
  • Artificial intelligence and Machine Learning;
  • Web Design;
  • Project Manager;

На що ми звертаємо увагу при пошуку IT-фахівців?

Досвід, успішні і невдалі кейси — ми шукаємо кандидата, який має досвід на схожій посаді, а також має ряд успішних проєктів по автоматизації та оптимізації бізнес-процесів. Реакція на невдалі кейси дозволить краще схарактеризувати поведінку людини в кризовій ситуації.

Професійні знання — ми шукаємо кандидата, який володіє необхідними знаннями для виконання необхідного фронту робіт або успішного завершення проєкту.
Особистісні якості — ми оцінюємо систему цінностей і амбіцій кандидата, які відповідають цілям замовника.

Рекомендації — ми визначаємо джерела для отримання рекомендацій і правдивість отриманої інформації.
Як ми шукаємо кандидатів?

Executive Search — занурення в індустрію клієнта для пошуку конкурентних компаній і компаній-донорів, щоб знайти співробітників, які відповідають критеріям замовника, і переконати їх перейти в компанію замовника.

Нетворкінг — за допомогою даної методики можна сформувати підвищити довіру кандидата, прискорити процес пошуку й отримати більш правдиву інформацію про його компетенції.

Соціальні мережі — налагодження ділових стосунків з фахівцями у сфері клієнта і з можливими кандидатами, внаслідок яких стає можливим формування більш точного психологічного портрета потенційного співробітника.

Як результат виконаної роботи, замовник отримує не тільки фінальний перелік кандидатів, які найбільше наближені до сформованого портрета ідеального співробітника, але і їх сильні сторони, рекомендації з попередніх місць роботи, а також опис систем цінностей, цілей і амбіцій на обраній посаді.


Замовити дзвінок