Київ, ул. Саксаганського 38-б

Підбір менеджерів середньої ланки

Менеджери середньої ланки — це фахівці локального профілю, які вміють правильно делегувати доручення і створювати ефективну команду для виконання поставлених завдань. Менеджери середньої ланки — це тактики та координатори, які є експертами у своїй сфері та вміють брати на себе відповідальність за дії свого підрозділу.

На що ми звертаємо увагу при пошуку менеджерів середньої ланки?

  • Досвід, успішні і невдалі кейси — ми шукаємо кандидата, який має досвід на зазначеній посаді відповідно до критеріїв замовника, а також має ряд досягнень, що дозволяє оцінити ступінь компетентності кандидата. Реакція на невдалі кейси дозволить краще схарактеризувати поведінку людини в кризовій ситуації.
  • Професійні знання — ми шукаємо кандидата, який має глибоке розуміння бізнес-процесів в галузі клієнта і має уявлення про поточну ситуацію на ринку клієнта.
  • Особистісні якості — ми оцінюємо систему цінностей і амбіцій кандидата, які відповідають цілям замовника.
  • Рекомендації — ми визначаємо джерела для отримання рекомендацій і правдивість отриманої інформації.

Як ми шукаємо кандидатів?

Executive Search — занурення в індустрію клієнта для пошуку конкурентних компаній і компаній-донорів, щоб знайти співробітників, які відповідають критеріям замовника, і переконати їх перейти в компанію замовника.

Нетворкінг — за допомогою даної методики можна сформувати підвищити довіру кандидата, прискорити процес пошуку й отримати більш правдиву інформацію про його компетенції.

Соціальні мережі — налагодження ділових стосунків з фахівцями у сфері клієнта і з можливими кандидатами, внаслідок яких стає можливим формування більш точного психологічного портрета потенційного співробітника.

Як результат виконаної роботи, замовник отримує не тільки фінальний перелік кандидатів, які найбільше наближені до сформованого портрета ідеального співробітника, але і їх сильні сторони, рекомендації з попередніх місць роботи, а також опис систем цінностей, цілей і амбіцій на обраній посаді.

Замовити дзвінок