Київ, ул. Саксаганського 38-б

Підбір топменеджерів

Топменеджери є одним з визначальних чинників успіху компанії, бо багато в чому саме від них залежить напрямок розвитку бізнесу і досягнення довгострокових цілей компанії. Компетентний топменеджер — це, в першу чергу, стратег, що володіє значним досвідом у своїй сфері і має ряд успішних кейсів з підвищення прибутковості компанії або оптимізації процесів.

Щоб мати високі показники ефективності, топменеджер повинен добре розуміти процес зсередини, вміти правильно делегувати поставлені завдання і оцінювати поточну ситуацію на підприємстві.

На що ми звертаємо увагу при пошуку топменеджерів?

  • Досвід, успішні і невдалі кейси ми шукаємо кандидата, який має досвід на зазначеній посаді відповідно до критеріїв замовника, а також має ряд досягнень, що дозволяє оцінити ступінь компетентності кандидата. Реакція на невдалі кейси дозволить краще схарактеризувати поведінку людини в кризовій ситуації.
  • Професійні знання ми шукаємо кандидата, який має глибоке розуміння бізнес-процесів в галузі клієнта і має уявлення про поточну ситуацію на ринку клієнта.
  • Особистісні якості ми оцінюємо систему цінностей і амбіцій кандидата, які відповідають цілям замовника.
  • Рекомендації Ми визначаємо джерела для отримання рекомендацій і правдивість отриманої інформації.

Як ми шукаємо кандидатів?

  • Executive Search занурення в індустрію клієнта для пошуку конкурентних компаній і компаній-донорів, щоб знайти співробітників, які відповідають критеріям замовника, і переконати їх перейти в компанію замовника.
  • Нетворкінг за допомогою даної методики можна сформувати підвищити довіру кандидата, прискорити процес пошуку й отримати більш правдиву інформацію про його компетенції.
  • Соціальні мережі налагодження ділових стосунків з фахівцями у сфері клієнта і з можливими кандидатами, внаслідок яких стає можливим формування більш точного психологічного портрета потенційного співробітника.

Як результат виконаної роботи, замовник отримує не тільки фінальний перелік кандидатів, які найбільше наближені до сформованого портрета ідеального співробітника, але і їх сильні сторони, рекомендації з попередніх місць роботи, а також опис систем цінностей, цілей і амбіцій на обраній посаді.

Замовити дзвінок